Pracownik budowlany murarz, szpachlarz, malarz z Gruzji szuka pracy

Pracownik budowlany murarz, szpachlarz, malarz z Gruzji szuka pracy
Pracownik budowlany murarz, szpachlarz, malarz z Gruzji szuka pracy
Cena: 12 zł
BEZPOŚREDNIA REKRUTACJA PRACOWNIKÓW Z GRUZJI

Agent handlowy Eurotrader321 umożliwia bezpośrednie pozyskanie i zatrudnienie pracowników z Gruzji w różnych zawodach, m.in.: pracownik przetwórstwa spożywczego, mięsnego i rybnego, tapicer, pracownik produkcji, operator maszyn, sprzątacz, pakowacz budowlaniec itp.
Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie formalności związanych z uzyskaniem zezwoleń na pracę oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Efekt: stały, lojalny, rzetelny pracownik u Państwa Rekrutacja odbywa się w Gruzji pracownik przyjeżdża z aktualnym zaświadczeniem lekarskim wymagamy wypełnienia formularza na naszej stronie na jakie stanowisko jest potrzebny pracownik w danym zawodzie, trzeba wypełnić formularz na podanej stronie a my odeślemy CV z państwa zapotrzebowaniami, w przypadku problemów odpowiadamy gwarancją 100% za pracowników i również możliwe jest wymienienie pracownika, zapewniamy załatwienie badań u lekarza oraz szkolenie BHP oraz wizę. Warunkiem jest rejestracja pracownika w urzędzie pracy, prowizja za pracownika połowa przed po załatwieniu pracownika, druga połowa po tygodniu sprawdzenia.

www.work.eurotrader321.pl po czym wyślemy państwu kandydatów na wymagane stanowisko pracy więcej informacji mail export@jbtrade.eu Tel +48 690 004 179
Miejsce: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 19, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie,
Branża: Budownictwo, praca fizyczna, Handel, obsługa klienta, Inna...

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 126091

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 25.02.2019r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.