Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Piłsudskiego
Mieszkanie w sercu miasta - 2 pokoje do remontu Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem w sercu Szczecina. Lokal położony w śródmieściu, idealny dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Świetna lokalizacja, duży metraż (83,44 m²) i niepowtarzalny klimat kamienicy.
Duże pokoje
Świetna lokalizacja
Idealne do własnej aranżacji
Doskonała komunikacja
Dostępne od zaraz
Dzień otwarty dnia 16.12 w godzinach 10-12 - zadzwoń i zarezerwuj swój termin już dziś!
Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy znajdującej się w centrum Szczecina przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Mieszkanie położone jest na parterze. Lokal charakteryzuje się wysokimi sufitami oraz dużymi, przestronnymi pokojami, co daje ogromny potencjał do własnej aranżacji.
Mieszkanie wymaga remontu, co pozwala na dowolne dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb i stylu. Dzięki doskonałemu układowi pomieszczeń, istnieje możliwość stworzenia funkcjonalnego i komfortowego wnętrza, idealnego zarówno dla rodziny, jak i osób szukających przestrzeni do pracy czy relaksu.
W skład mieszkania wchodzą:
2 przestronne pokoje
długi przedpokój
kuchnia
łazienka wraz z WC
schowek
Blisko mieszkania znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe, z których można dojechać w praktycznie każdy zakątek miasta. W pobliżu są również sklepy, galerie handlowe, szkoły i uczelnie wyższe.
W mieszkaniu są instalacje: elektryczna, gazowa, bieżąca ciepła woda.
Informacje dodatkowe:
Do mieszkania przynależy piwnica na zasadach zwyczajowych
Przed kamienicą znajdują się miejsca parkingowe
Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się 16.12. w godzinach 10-12. Przyjdź i przekonaj się czy to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.
W celu umówienia się na dzień otwarty oraz w przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod numerem 796 626 677. Zapraszam Kacper Wałach Freedom Szczecin Śródmieście.
Oferta wyłącznie w biurze - Freedom nieruchomości Szczecin Śródmieście
| Miejsce: | Piłsudskiego , Szczecin, |
|---|---|
| Ofertę składa: | Pośrednik |
| Nazwa firmy: | Freedom Nieruchomości |
| Rynek: | Wtórny (lokal używany) |
| Pow. mieszkania [metry]: | 84 m2 |
| Liczba pokoi: | 2 pok. |
| Stan lokalu: | Do remontu |
| Typ balkonu: | Brak |
| Kuchnia: | Oddzielna |
| Piętro: | Parter |
| Więcej na stronie www: |
Kontakt z ogłoszeniodawcą
Nr ogłoszenia: 271552
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń: