Usługa wszywki - ESPERAL, Disulfiram

Usługa wszywki - ESPERAL, Disulfiram
Usługa wszywki - ESPERAL, Disulfiram
Cena: 500 zł
www.alkopomocni.pl

Wszywka alkoholowa
(inne nazwy: wszywka, Esperal, wszycie Esperalu, zaszycie, Disulfiram)

1 zabieg – nawet 1 rok bez alkoholu

Dla kogo zabieg?
Dla osób, które chcą całkowicie skończyć z piciem alkoholu. Po zabiegu nie można spożyć nawet najmniejszych ilości alkoholu (ZAKAZ nawet czekoladek z alkoholem)

Jak długo efekt?
Nawet 1 rok. Po zabiegu pacjent ma zakaz spożywania alkoholu przez 1 rok. Czas działania jest różny u różnych osób i może być krótszy. Nie da się tego sprawdzić, dlatego po zabiegu zakaz picia alkoholu obowiązuje przez 1 rok.

Co jeśli się napiję?
Zgon – w skrajnych przypadkach można umrzeć, jeśli pacjent spożyje alkohol po wszywce alkoholowej. W sytuacjach łagodniejszych – leczenie szpitalne. W sytuacjach bardzo łagodnych – długi ciężki kac. (uczucie gorąca i zaczerwienienie skóry twarzy, uczucie duszności, przyspieszona akcja serca,ból i zawroty głowy, bóle brzucha, nudności i wymioty, uczucie senności)

Jak wygląda zabieg?
Znieczulenie zastrzykiem w pośladek (jedyna bolesna część zabiegu, ból porównywalny z tym podczas pobierania krwi). Nacięcie skóry na górnej zewnętrznej części pośladka. Rozpreparowanie (rozchylenie) tkanki tłuszczowej i powięzi. Umieszczenie tabletek Disulfiramu podpowięziowo. Szycie tkanki podskórnej. Szycie skóry.

Po zabiegu?
Należy powstrzymać się od sportu i ciężkiego wysiłku fizycznego przez kilka dni. W przypadku szwów niewchłanialnych - zdjęcie szwów 10-14 dni od zabiegu.

Co dalej?
Dodatkowo warto zgłosić się na psychoterapię. Odpowiednio poprowadzona terapia będzie skutkowała abstynencją również po upływie działania wszywki alkoholowej.

www.alkopomocni.pl
Miejsce: ul. Władysława Szafera , osiedle Zawadzkiego-Klonowica, dzielnica Zachód, Szczecin, zachodniopomorskie,
Nazwa firmy: Alkopomocni
Więcej na stronie www: http://www.alkopomocni.pl

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 94796

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Wyróżnione: 14.07.2017 - 13.08.2017

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.